Eskişehir Baymak ÖZEL Servisi - Artı Servis
Olefini Yetkili Servisi,Baymak ÖZEL Servisi,ısıtma, soğutma,kombi,klima,Hava Perdesi,termosifon,ani ısıtıcı,boyler,klima sistemleri montaj ve keşif hizmetleri
Kurtuluş Mh. Üçtop sokak No:20/A
isikoz26@gmail.com
0 222 233 46 00 - 0 505 962 26 94

KOMBİ

KOMBİ MONTAJ   |  KOMBİ BAKIM   |  KOMBİ ARIZA   |  TESİSAT VE PETEK TEMİZLİĞİ   |  VOLTAJ REGÜLATÖRÜ

   

KOMBİNİZİ YÜKSEK VE DÜŞÜK VOLTAJDAN KORUYUN

       KOMBİLERİN ELEKTRONİK KARTLARININ BOZULMA SEBEPLERİNDEN EN ÖNEMLİSİ EVLERİMİZDE KULLANDIĞIMIZ ELEKTRİĞİN YÜKSEK VEYA DÜŞÜK GELMESİNDEN KAYNAKLANMAKTADIR. ÖZRLLİKLE ŞANTİYE ELEKTRİĞİ KULLANAN VEYA SEMT TRAFOLARININ YETERSİZ KALDIĞI EVLERDEKİ KOMBİLERDE ELEKTRONİK KART SORUNU DAHA ÇOK YAŞANMAKTIR. BU SORUNU YAŞAMAMAK İÇİN ALABİLECEĞİNİZ ÖNLEMLERDEN BİRİSİDE KOMBİNİZE VOLTAJ REGÜLATÖRÜ BAĞLATMAKTIR.

     VOLTAJ REGÜLATÖRÜ KOMBİNİZİN BESLEMESİNE BAĞLANARAK ŞEBEKEDE MEYDANA GELEN VOLTAJ DALGALANMALARINI TOLERE EDEREK KOMBİNİZE SÜREKLİ 220 V GİRMESİNİ SAĞLAR. VOLTAJIN YÜKSEK VEYA DÜŞÜK GELMESİ BÖYLELİKLE KOMBİNİZDE HERHANGİ BİR SORUNA SEBEP OLMAZ.

      PEKİ VOLATJIN YÜKSEK VEYA DÜŞÜK OLMASI NE GİBİ SORUNLARA NEDEN OLUR ? KISACA AÇIKLAYALIM.

      YÜKSEK VOLTAJ, KOMBİNİZİN KARTINDA BULUNAN ELEKTRONİK DEVRE ELEMANLARININ PATLAMASINA VE KOMBİNİZİN ÇALIŞMAMASINA SEBEP OLUR.

       DÜŞÜK VOLTAJ İSE KOMBİNİZİN SÜREKLİ AÇILIP-KAPANMASINA VE KOMBİ EKRANINDA DEĞİŞİK RAKAMLAR VE RESİMLER GÖRÜNMESİNE SEBEP OLUR. ELEKTRONİK DEVRE ELEMANLARININ İSE TUTUKLUK YAPMASINA, KOMBİNİN VERİMSİZ ÇALIŞMASINA VE ÇABUK BOZULMASINA SEBEP OLMAKTADIR.

   

VOLTAJ REGÜLATÖRÜ

Ürün / Hizmet 
ESKISEHIR